Курс “Реляційні Бази Даних/SQL”

  • Травень 14, 2019 - 19:30
  • QAGroup, TC "Roksolana", Soborna Square, 14, L'viv
 Семінари та практикуми розраховані на учасників від початкового до середнього рівня знань та розумінням SQL та роботи Баз даних.
 
Достаньо значна частина програмних подуктів, котрі розробляються та призначені для роботи з великим масивом даних вимагають не тривіальних, а іноді і достатньо скадних рішень для їх організації, доступу, управління та, в першу чергу, захисту. Саме таким інструментом, який би дозволяв це все реалізувати є База Даних. Проте, це поняття є достатньо обширним, та виходить за межі не тільки розробки програмного забезпечення та власне сфери ІТ. Частіше всього звертаються до визначення Систем Управління Базами Даних та їх класифікацій. Адміністратори поряд із архітекторами систем формують та створюють структуру самої бази даних для того, щоб, створений розробниками продукт, міг з нею працювати. Тест-Інженерам для того, щоб провести більш глибокий аналіз фунціональності та роботи аплікації, більш змістовно, чіткіше виконати тестування, потрібно знати та розуміти концепцію, принципи формування та організації даних у СУБД набагато більше, аніж на рівні звичайних користувачів.
 
Концепція
 
Програма вдосталь включає весь спектр завдань пов’язаних із роботою з базами даних, починаючи від основ та принципів створення, в тому числі адміністування та налаштування SQL сервера, до найрізноманітніших (прикладних) задач, котрі можуть ставитися по реалізації як самої бази даних, так і її експлуатації, і закінчуючи оптимізацією та тестуванням. Тому, курс розрахований надати не просто базові знання та бачення роботи програмних подуктів та їх взаємодію із СУБД, а повні та грунтовні знання. Окрім того, практичні роботи розроблені з тією метою, щоб кожен зміг використати отриману інформацію та лекційний матеріал для реалізації власних баз даних, їх правильну організацію, налаштування, управління та роботу із даними, оптимізацію та тестування.
 
Програму склав і курс вестиме Іван Нагірний (Директор з якості Виробництва ПЗ, викладач курсу “Тестування ПЗ”)
 
Семінари та практикуми розраховані на учасників від початкового до середнього рівня знань та розумінням SQL та роботи Баз даних.
 
РЕЗУЛЬТАТ:
 Початківці здобудуть знання та важливі навики роботи з базами даних з використанням SQL.
 
Досвідчені користувачі систематизують та покращать свої знання.
Щоб дізнатись ще більше деталей телефонуйте за номером: +38 (099) 376 65 05 або (098) 903 64 45

Реєстрація на курс "Реляційні Бази Даних/SQL"

Початок курсу 9 квітня

Інфо події :

  • Дата початку :Травень 14, 2019
  • Час початку :19:30
  • Дата закінчення :Червень 25, 2019
  • Час закінчення :21:30
  • Кількість учасників:10
  • Місце проведення:QAGroup, TC "Roksolana", Soborna Square, 14, L'viv

Підписуйся на нас :

X